28.09.2023
Новини Оперативно

1500 доларів брав голова лікарської комісії з Тернопільщини за відстрочку від призову

За 1500 доларів США голова лікарсько-консультативної комісії обіцяв посприяти у виготовленні документів про тимчасову непридатність до служби військовозобов’язаного. Це дало б підстави на кілька місяців відстрочити призов та у подальшому виїхати за кордон. Правоохоронці Тернопільщини ліквідували незаконну схему, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. За оборудки медпрацівнику загрожує до десяти років позбавлення волі.

Оперативники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки спільно із колегами з Управління стратегічних розслідувань у Тернопільській області ДСР НПУ та слідчими поліції Тернопільської області встановили причетність лікаря до протиправної діяльності.

Правоохоронці зʼясували, що 42-річний голова лікарської-консультативної комісії однієї з лікарень Тернопільщини обіцяв чоловікові домовитись із членами військово-лікарської комісії ТЦК та оформити документи про тимчасову непридатність до військової служби строком на два місяці. За відстрочку від призову та можливість легально виїхати за межі України чоловік мав сплатити близько 1500 доларів США.

Із залученням працівників Департаменту контррозвідки СБ України одразу після передачі обумовленої суми в обмін на документи про тимчасову непридатність до служби правоохоронці затримали фігуранта. Гроші вилучили.

Наразі чоловіку оголошено про підозру за ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони у Західному регіоні.

Схожі пости

На сходах – лід, ліфти не працюють: надземний перехід біля Збаразького кільця “забуксував” від перших же морозів та снігів (фото)

Марія Голді

На відомому фестивалі на Тернопільщині виступить Ірина Федишин

Redaktsia

У Підволочиську сталася масштабна пожежа

Перейти до панелі інструментів