23.07.2024
Новини Оперативно

Жахлива трагедія на Кременеччині: загинула жінка, спалюючи суху траву

Біда трапилася сьогодні у селі Борсуківської громади, що на Кременеччині. На території с. Борщівка, 69-літня жінка палила залишки сухої рослинності, – повідомляють у Кременецькому районному управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Читайте також: На Кременеччині серйозно взялися за паліїв: штрафи по 3 тис грн отримали двоє чоловіків

Як стало відомо, спалюючи суху рослинність, вогонь набрав велику площу і жінка намагалась власноруч загасити полум’я, від чого втратила свідомість і впала поряд з багаттям, отримавши більше 60% опіків тіла. По прибуттю рятувальників та медиків потерпілій було надано допомогу, та, на жаль, вона померла у кареті швидкої допомоги.

Кременецьке РУ ГУ ДСНС України у Тернопільській області вкотре наголошує, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття, пожнивних залишків та іншої рослинності заборонене та, як свідчить практика, не тільки карається законом у вигляді штрафу для громадян від 3 060 до 6 120 грн. для посадових осіб 15 300 до 21 420 грн., а може призвести до загибелі людини, яка вчиняє ці дії.

Для відома, подібний випадок випалювання сухої рослинності був зафіксований в 2018 році у с. Зеблози, Кременецького району, де внаслідок випалювання пожнивних залишків і швидкого розповсюдження пожежі загинула пенсіонерка.

Пам’ятайте! Порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, у першу чергу, життю та здоров’ю самих людей.

Перейти до панелі інструментів