03.10.2023
Новини

У Чорткові “зірками” соцмереж роблять тих, хто засмічує місто

У Чорткові фіксують порушення благоустрою на камери відеоспостереження, яких у місті близько сотні. Фото викладають у сомережі. У міській раді застерігають, що так буде з усіма, хто засмічує місто і викидає побутові відходи де заманеться.

“КП «Чортківський комбінат комунальних підприємств», який надає послуги із збору твердих побутових відходів у нашій громаді, нещодавно повідомляв, що з 1 вересня заберуть загальні сміттєві контейнери із вулиць Зелена та Сонячна. Надалі підприємство обслуговуватиме лише індивідуальні сміттєві контейнери.

Не встигли комунальники забрати загальні баки, як знайшлись особи, для яких поняття колективної відповідальності, відчуття любові до рідного міста, поваги до країни, у якій живеш та за незалежність якої на фронті проливають кров найкращі сини та доньки – чужі. Інакше пояснити це неможливо.

По вул. Сонячна, по вул. Зелена, поблизу «Тарко» – де тільки не знаходять сміття працівники комунальних служб. А ми нагадуємо, що у Чорткові встановлено близько сотні камер відеонагляду, тож кожен такий «героїчний» вчинок – не пройде повз”, – наголошують у повідомленні.

Схожі пости

У Тернополі молода жінка намагалася звести рахунки з життям

У Почаєві троє жінок прибрали від сміття величезну територію

Найдовшу в Україні прощу цього року тернополяни пройшли…онлайн

Перейти до панелі інструментів