21.09.2023
Новини

На війні у День Незалежності загинув син священика з Тернопільщини

Трагічну звістку повідомили у Чортківській районній військовій адміністрації. У День Незалежності громада втратила ще одного молодого захисника – 24-річного Олега Бойка.

“Чортківщина знову схиляє голову у глибокій скорботі… Небесним воїном-ангелом став ще один наш молодий захисник. Сумна звістка надійшла до Заводської громади.

За волю України, у День її Незалежності, під час ворожого обстрілу в районі населеного пункту Вербове Запорізької області загинув Олег БОЙКО, 29.03.1999 року народження, уродженець села Шманьківчики.

Чортківська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним і близьким Захисника.

Ніхто не зможе повернути до життя полеглого Героя, але разом ми можемо зберегти вічну памʼять про нього!”, – йдеться у повідомленні.

Співчуття з приводу непоправної втрати батькам висловлюють й у релігійній громаді ПЦУ.

“Сьогодні отримали сумну звістку про смерть сина о. Андрія Бойко, воїна, захисника, Героя України – Бойко Олега, який загинув 24 серпня.

Отче Андрію і матінко Надіє, прийміть щирі співчуття з приводу надзвичайно важкої втрати від всієї повноти Шумського благочиння.

Царство небесне і Вічна пам’ять Герою України!”, – пишуть у Шумському благочинні ПЦУ.

Схожі пости

Штраф до 5 тис грн: на Тернопільщині перевіряють ялинкові базари

А ви вже визначились, за кого проголосуєте на парламентських виборах? (опитування)

“Багато кому я заважаю”: Притула пояснив, чи продовжить політичну кар’єру після свого виключення з політради “Голосу” (відео)

Марія Голді
Перейти до панелі інструментів