29.09.2023
Новини

“Випробувальний” термін закінчився: Сергія Зюбаненка призначили керівником поліції Тернопільщини

Від сьогодні – без приставки т.в.о. Про своє призначення на посаду повідомив Сергій Зюбаненко.

“Два місяці пролетіли, як один день. Я розумію, що за такий короткий термін суттєво змінити оперативну обстановку в області нереально. Хочу подякувати особовому складу поліції області, місцевим жителям, які допомогли швидко зорієнтуватися в ситуації.

«Випробувальний» термін закінчився. Сьогодні Голова Національної поліції Іван Вигівський за погодженням Міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка підписав наказ про призначення мене керівником ГУНП в Тернопільській області.

Попереду – дуже багато роботи і проблем, які ми будемо вирішувати разом. Ситуацію оцінюю реально, тому готовий взяти на себе відповідальність, покладену керівництвом держави та жителями Тернопілля”, – наголошує очільник поліції.

Після робочої наради Голова Національної поліції України вручив поліцейським офіцерам громади ключі від тринадцяти службових автомобілів.

Одинадцять транспортних засобів для роботи на території громад передала Національна поліція України – це міжнародна технічна допомога партнерів, які разом із Нацполіцією розпочинали проєкт «Поліцейський офіцер громади» та підтримують його розвиток. Ще дві автівки придбали територіальні громади.

Схожі пости

Тернопільські рятувальники встановили на території відомства раритетний пристрій для гасіння пожеж (фото)

Як працювати у місті, яке регулярно обстрілюється: історії людей з Запоріжжя

Redaktsia

Дитсадки у Тернополі запрацюють з 1 червня, дітям потрібні довідки 

Перейти до панелі інструментів