28.09.2023
Новини Промо

Вітаміни для дітей як доповнення до їжі: переваги та ризики

Харчування відіграє критичну роль у забезпеченні активного та здорового росту дитини. Все, що ваша дитина їсть, має прямий вплив на її фізичне здоров’я, енергію, настрій, концентрацію та навіть навчальні можливості. Важливо забезпечити дитині достатню кількість вітамінів і мінералів, щоб сприяти розвитку мозку, підтримувати здоров’я кісток та сприяти загальному благополуччю.

Розвиток дитини в дошкільному та шкільному віці нерозривно пов’язаний з поживними речовинами, які вона отримує. Потрібно забезпечувати організм, який швидко росте, необхідною кількістю вітамінів та мінералів. Саме тому, якщо немає можливості повноцінно харчуватися, бажано приймати вітамінні комплекси, такі як https://multimax.ua/.

Розглянемо детальніше найважливіші вітаміни в цьому процесі:

  • Вітамін A відіграє критичну роль у рості та розвитку дитини. Цей вітамін є важливим для здоров’я очей, бо допомагає формувати та підтримувати зорові клітини. Вітамін A також підтримує імунну систему, допомагаючи організму боротися з інфекціями.
  • Вітаміни групи B, особливо В6 та В12, критично важливі для розвитку мозку дитини. Вони сприяють утворенню червоних кров’яних тілець і нервових клітин, що є основою для розумового розвитку. Щобільше, вони можуть допомогти покращити концентрацію та пам’ять дитини.
  • Вітамін C – міцний антиоксидант, що підтримує імунну систему, сприяє загоєнню ран та сприяє виробництву колагену, що потрібний для здоров’я шкіри, волосся, нігтів і сполучних тканин.
  • Вітамін D відомий своєю роллю в асиміляції кальцію, що важливий для здоров’я кісток та зубів. Він також підтримує імунну систему та регулює настрій.
  • Залізо, хоча це і не вітамін, але цей мінерал є важливим елементом в дитячому раціоні. Він допомагає виробляти гемоглобін, білок у червоних кров’яних тільцях, який переносить кисень по організму. Дефіцит заліза може призвести до анемії, що супроводжується втратою енергії та слабкістю.

Виникнення дефіциту вітамінів та мікроелементів

Попри важливість вітамінів для дітей, багато дітей по всьому світу стикаються з дефіцитом. Найбільш часто це трапляється з вітаміном D. Симптоми нестачі можуть включати втому, слабкість, болі в кістках та м’язах, запалення ясен та погане загоєння ран.

Щоб попередити нестачу вітамінів і мінералів, багато батьків звертаються до допоміжних продуктів, таких як Мультимакс ®  —  це комплекс вітамінів та мінералів, розроблений спеціально для дітей, щоб підтримувати їх здоров’я та розвиток.

На офіційному сайті Мультимакс можна дізнатися більше про його склад і переваги. Одним з основних компонентів є вітамін D, який, як відомо, важливий для здоров’я кісток та зубів.

  1. Vitamin C. NIH Office of Dietary Supplements.
  2. Juliet M Pullar, Anitra C Carr, Margreet C M Vissers. The Roles of Vitamin C in Skin Health. Nutrients. 2017 Aug 12;9(8):866.
  3. Anitra C Carr, Silvia Maggini. Vitamin C and Immune Function. Nutrients. 2017 Nov 3;9(11):1211.

Схожі пости

Чому унікальну печатку американського посольства ховали у Кременці

На Тернопільщині небайдужі купили дрон для армії за майже 150 тисяч гривень

Redaktsia

Центр екстренної допомоги за півмільйона охоронятиме фірма ексначальника УБЕЗу

Перейти до панелі інструментів