29.09.2023
Новини

“Якщо встановимо, що працівник поліції порушив закон, – він відповідатиме”: Сергій Зюбаненко

Свою позицію щодо конфліктів за участі поліцейських висловив начальник головного управління Тернопільської нацполіції Сергій Зюбаненко. Він наголосив, готовий вислухати звернення у будь-який час доби та у будь-якій формі. Очільник запевняє, що у разі порушень, безкарним ніхто не залишиться.

“Досить часто в соціальних мережах громадяни викладають пости, відеоролики конфліктних ситуацій між поліцейськими та громадянами, активістами та особами, які позиціонують себе з ними.
Моя реакція у таких випадках буде миттєвою. Якщо ви стали учасником чи очевидцем такої ситуації, інформуйте мене, пишіть у приватні повідомлення, приходьте до мене на прийом та телефонуйте на лінію «102». За кожним фактом, де фігурують поліцейські Тернопільщини, проведемо детальну службову перевірку.

Моя позиція чітка: якщо встановимо, що працівник поліції порушив закон, – він відповідатиме відповідно до чинного законодавства.

У випадку, коли з’ясуємо, що так звані активісти спеціально провокували чи перешкоджали працівникам поліції під час виконання ними службових обов’язків, перекручували факти, інформацію, аби дискредитувати їхню роботу, то таких осіб неодмінно притягнемо до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Не можна влаштовувати так звані «розбірки». Будь-які питання варто вирішувати у правовому полі. Не факт, що і у ваших діях немає порушень.

Поважаю та підтримую позицію активних громадян, готовий до співпраці з ними 24/7”, – наголошує Сергій Зюбаненко.

Схожі пости

Обвинувачений у вбивстві випускниці у Вишнівці просив випустити його з-під варти

Більше половина Тернопільщини святкуватиме Великдень без алкоголю

З 14 травня спецтранспортом у Тернополі їздитимуть не лише медики та комунальники

Перейти до панелі інструментів