29.09.2023
Новини

Кричали “Слава путіну!”: у Польщі двоє п`яних напали на 45-річну тернополянку, коли почули українську мову

У Польщі п’яні жінка та чоловік напали на тернополянку із трьома дітьми. Чоловік кричав «Слава путіну». Про це повідомляє польське видання Nowa Trybuna Opolska. Про інцидент уже повідомили у прокуратуру. Наразі їх розшукує поліція – їм загрожує до 3 років позбавлення волі.

Образили жінку, яка вийшла з автобуса з дітьми в Ополе, жінка та чоловік років 25-27. Вони, як вказано, були п’яні та агресивні.

Жертвою агресії стала 45-річна Надія, родом із Тернополя. Жінка добре знає Ополе, бо вже 20 років приїжджає сюди працювати. Вона перебувала у Польщі зі своїми трьома дітьми у віці 8, 10 та 13 років, які приїхали відвідати свою матір під час канікул, пише видання.

Коли українка з дітьми стояла автобусною зупинкою, жінка та чоловік почули, що мати розмовляє з дітьми українською мовою. Вони почали ображати її.

Вони обоє були агресивні та перегородили шлях матері та дітям, щоб ті не змогли повернутися додому. Якоїсь миті вони відштовхнули 45-річну українку, а потім пішли до магазину за горілкою.

У результаті українка викликала поліцію і разом із дітьми на зупинці чекала на правоохоронців. Тим часом вони повернулися. Хлопець помахав пляшкою перед їхнім обличчям та сказав вийти з автобусної зупинки. Він кричав «Слава путіну» та вигукував інші образи і показав середній палець, перш ніж сісти в автобус.

 

Схожі пости

Біля Бандери у Тернополі встановили стелу героям, які загинули в АТО (фотофакт)

На Тернопільщині оголосили про підозру жінці, яка намагалась задушити 4-річну доньку

17-річний юнак вирощував елітні сорти конопель

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів