28.09.2023
Новини

Зооботсад у Ланівцях став місцем для алкогольних посиденьок та риболовлі

Зооботсад у Ланівцях перетворили на смітник та місце для пиятики та риболовлі. Про це розповідають у міській раді та закликають місцевих мешканців ставитися з повагою до природи та праці інших людей.

“Лановецький зооботсад – не місце для розпивання спиртного, не смітник, не місце риболовлі!
Робочий тиждень розпочався не з формування планів, а з прибирання наслідків бурхливих вихідних містян у місцевому парку.

Прикро, що сьогодні мешканці нашої громади вирішують провести свої безтурботні будні та вихідні, випиваючи привселюдно спиртні напої, забруднюючи навколишнє середовище та виловлюючи рибу у водоймах, що знаходяться в зооботсаду”, – зазначають у повідомленні.

Не зважають деякі відвідувачі й на те, що на території парку є сміттєві баки, урни, які неважко використовувати за призначенням.

Пояснили у міській раді й щодо використання зовнішнього відеоспостереження, аби виявляти і штрафувати порушників.

“Випереджаючи запитання про відеофакти зазначимо, що камер у кожній альтанці і над кожною лавочкою немає. Уже неодноразово зазначали, що ми не перетворюватимемо нашу громаду на знімальний майданчик, де кожен рух фіксуватиметься.

Поважайте природу, працю інших та самих себе! Будьте гідними та цивілізованими, користуйтесь благами суспільства з користю, а не зі шкодою”, – закликають у міській раді.

Схожі пости

“Справді був як другий батько”: відійшов у вічність відомий тренер з санного спорту Олександр Маляровський

Redaktsia

Героя з Кременця нагородили посмертно

У винуватця ДТП рівень алкоголю перевищував допустиму норму у 12(!) разів

Перейти до панелі інструментів