29.09.2023
Новини

“Не було права на найменшу помилку”: тернопільські лікарі витягли “з того світу” 16-річного юнака після жахливої ДТП

Історію вражаючого порятунку 16-річного пацієнта, який потрапив у жахливу ДТП, розповідають в КНП “Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня” ТОР. У юнака 4 рази зупинялося серце. Понад 20 днів він провів у анестезіологічному дитячому відділенні з ліжками для інтенсивної терапії. Але неймовірні зусилля медиків були не марними. Павло сам прийшов їм подякувати, – і це за словами лікарів, для них найбільша нагорода.

“26 березня 2023 року до Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, після страшного ДТП, у критичному стані з численними травмами потрапляє 16 -річний юнак. І тоді починається справжня боротьба за життя… чотири зупинки серця, кома, забій головного мозку, видалення селезінки, розрив печінки, відмова нирок… У наших лікарів просто не було права на найменшу помилку, адже це могло коштувати життя Павлові.

«Незважаючи на критичний стан пацієнта, який поступив у анестезіологічне дитяче відділення з ліжками для інтенсивної терапії, лікарі нашого відділення спільно з лікарями-хірургами, нейрохірургами, неврологами та з Божою поміччю змогли врятувати життя ще зовсім молодої людини. Було проведено величезний об’єм роботи, низку операцій. Враховуючи важкість стану, шансів було не багато, але ми з колегами не покладали рук», – зазначає лікуючий лікар Богдан Володимирович Криницький.

За словами Богдана Володимировича, найбільша нагорода для нього – це коли Павло своїми ногами прийшов власноруч потиснути йому руку.

Більше 20 днів у анестезіологічному дитячому відділенні з ліжками для інтенсивної терапії нашої лікарні, більше 20 днів запеклої боротьби за життя…

Після стабілізації стану юнака транспортували на подальше лікування у Перше медичне об’єднання Львова.

Численні операції, місяці важкого лікування, тривала реабілітація… І ось, у нашу лікарню завітав особливий гість. Своїми власними ногами Павло, разом із батьками, прийшов особисто подякувати своїм рятівникам”, – розповіли у лікарні.

Схожі пости

Супергерої чотирьох стін. Як долучитися до безкоштовної онлайн-програми психологічного супроводу під час карантину

Масштабна пожежа у Тернополі: горіло сміттєзвалище біля кладовища

На Тернопільщині жителька Вінниччини вистрибнула з потяга

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів