25.06.2024
Новини Оперативно

Василя Хомінця поновили на посаді: за вимушений прогул йому сплатять майже 1 млн грн

Василя Хомінця остаточно поновили на на посаді начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Також рішенням суду стягнуто кошти за час вимушеного прогулу за період з дня звільнення по 22 червня 2023 року у сумі близько 1 млн грн. Про це розповів адвокат Віталій Сідоров.

“Сьогодні, 22 червня 2023 року, після трьох років судових процесів, Тернопільський окружний адміністративний суд поновив Василя Хомінця на посаді. Рішення суду підлягає до негайного виконання.

Суть справи: за результатами проведення щорічного оцінювання результатів виконання завдань державним службовцем, який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В», за 2020 рік Хомінцю В.П. була виставлена негативна оцінка, що підтверджується Висновком щодо оцінювання результатів службової діяльності.

На підставі вищевказаного висновку щодо оцінювання результатів службової діяльності Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів було видано наказ Держпродспоживслужби від 11.12.2020 № 436-к «Про звільнення Хомінця В.П.», згідно з яким позивача було звільнено з посади начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області у зв`язку з отриманням ним негативної оцінки.

Справа вже перебувала на розгляді у Верховному суді, постановою якого задоволено касаційну скаргу Хомінця В.П. про скасування рішення Тернопільського окружного адміністративного суду та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду, якими відмовлено у задоволенні позову про поновленні на посаді начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області”, – зазначає захисник.

Нагадаємо, на початку лютого Верховний Суд скасував рішення судів двох інстанцій щодо непоновлення Василя Хомінця на посаді керівника Управління Держпродспоживслужби Тернопільщини. Справу скерували на новий судовий розгляд до суду першої інстанції – Тернопільського окружного адміністративного суду.

І, хоча Василя Хомінця, поновили на посаді, питання про те, чи відповідатиме хтось за його незаконне звільнення, залишається відкритим.

 

 

 

Перейти до панелі інструментів