21.09.2023
Новини

Чемпіонат України з лижного двоборства: тернополяни здобули усі призові місця

Упродовж двох днів у Кременці тривав Чемпіонат України з лижного двоборства. Найкращий результат показала команда тернополян, які посіли усі призові місця. Успіхами вихованців поділився тренер кременецьких спортсменів Ярослав Карпець.

“17-18 червня на оновлених безпечних трамплінах відбулись змагання Чемпіонату України серед юнаків та дівчат з лижного двоборства. Команда Тернопільської області зайняла усі призові місця, як в особистих, так і командних змаганнях.

Дякуємо за допомогу в проведенні змагань місцевій владі, ТО ДЮСШ із зимових видів спорту, управлінню молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА, Тернопільській обласній федерації лижного спорту, НОК в Тернопільській області та провідному тренеру штатної команди національної збірної команди України злижного двоборства Роману Рудницькому, також начальнику відділу зимових олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Сергію Седнєву, який особисто був присутнім на змаганнях та переконався в безпечності проведення змагань на трамплінах “То ДЮСШ із зимових видів спорту”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

У Тернополі рятують пораненого киянина

У Тернополі авто вилетіло на зустрічну смугу: загинула людина. Відео

За торгівлю наркотиками тернополянин 9 років проведе за ґратами

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів