20.07.2024
Новини

Тернопільська прокуратура повідомила про підозру посібнику окупантів

Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру громадянину України у добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.

За даними слідства, житель Якиміської громади Мелітопольського району серпні 2022 року добровільно вступив до складу незаконного правоохоронного органу, створеного на тимчасово окупованій території Запорізької області – «Акимовское отделение полиции управления внутренних дел по городу Мелитополю и Мелитопольскому району ГУ МВД России по Запорожской области».

На посаді помічника оперуповноваженого він, для виявлення громадян України, які не підтримують дії влади, зупиняв автомобілі жителів навколишніх сіл, агітував мешканців Якимівської селищної громади влаштовуватись на роботу в окупаційну адміністрацію. Також колаборант розшукував громадян, які володіють зброєю і прагнуть звільнення окупованих територій Запорізької області та виконував інші злочинні завдання.

Спеціальне досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.

Перейти до панелі інструментів