22.06.2024
Новини Оперативно

У Тернопільському ставі втонув рибалка. Оновлено

У місцевих соцмережах з`явилося повідомлення про те, що, ймовірно, у Тернопільському ставі втонув рибалка. Інформацію про те, що за 30 м від берега чоловік зник під водою підтверджують у ГУ ДСНСУ Тернопільщини. Пошуки досі тривають.

Сьогодні близько 09:11 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС в області, надійшло повідомлення про зникнення місцевого жителя під час риболовлі на Тернопільському ставі. До пошуків залучено 16 рятувальників та 6 одиниць техніки, включаючи групу водолазно-рятувальних робіт Аварійно рятувального загону спеціального призначення.

Згідно з попередньою інформацією, подія трапилась в районі Надставної церкви на Тернопільському ставі. За свідченнями очевидців, рибалка поплив за вудилищем та зник під водою на відстані орієнтовно 30 метрів від берега.

Водолази проводять на місці події пошукові роботи. Для більш ефективного обстеження зони пошуків, використовують підводний дрон CHASING M2 PRO MAX ROV. Наразі пошуки тривають.

О 13:05 водолазно-рятувальним відділенням виявлено тіло зниклого, його піднято на берег та передано працівникам поліції.

Перейти до панелі інструментів