22.06.2024
Новини

Двоє рідних братів з Чортківської громади загинули на війні

Знову втрачає своїх захисників на війні Чортківська громаді. Захищаючи Україну від московських окупантів, у боротьбі за нашу незалежність загинув чортків’янин Чілікін Сергій (28.01.1974 р.н.), – повідомляють у міській раді.

Сергій приєднався до лав Збройних Сил України та мужньо боронив рідну землю від російських загарбників, служив водієм взводу протитанкових керованих ракет. Командир його військової частини зазначив, що наш Герой протягом усього часу своєї служби сумлінно виконував військові накази та був справжнім зразком для інших захисників Батьківщини…

Загинув під час виконання бойового завдання у населеному пункті Білогорівка Луганської області.

Старший рідний брат Сергія – Володимир Чілікін – теж загинув, боронячи Україну, 13 грудня 2022 року в Бахмуті Донецької області. Він служив у складі 93-ої механізованої бригади «Холодний Яр».

З перших днів війни Володимир приєднався до лав Збройних Сил України та мужньо боронив рідну землю від російських загарбників у складі 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Майже 10 місяців Захисник служив снайпером у найгарячіших точках бойових дій. Поховали Воїна 25 грудня на алеї Героїв у Києві (Києво-Святошинський район).

Чілікіна Сергія поховають на Алеї Героїв на кладовищі, що по вул. Ягільницька. Про дату та час зустрічі Героя у Чорткові повідомимо згодом.

Перейти до панелі інструментів