23.04.2024
Новини

Боксерка з Тернопільщини здобула “срібло” на міжнародному турнірі

Спортсменка з Тернопільщини Олеся Крисюк здобула “срібло” на міжнародному боксерському турнірі «Меморіал Іштвана Бочкаї 2023». Змагання відбулись в Угорщині. Участь у них взяли майже три сотні спортсменів із 25 країн світу. Українські боксери здобули на цьому турнірі 18 медалей, і одне «срібло» серед цих нагород – на рахунку нашої землячки, – повідомляють в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Олеся Крисюк виступала у ваговій категорії 81 кг і у фінальному двобої поступилася австрійці Еммі-Сью Фреєнтрі. Відтак, стала срібною призеркою.

«Пишаюся Олесею, бо вона, як завжди, показала сильний поєдинок. Попри війну, наші спортсмени продовжують тренуватися і демонструвати усьому світові, що українці – переможці! А головна наша перемога ще попереду!» – каже тренер Олесі Руслан Фірман.

Олеся Крисюк – представниця Тернопільської обласної організації Федерації боксу України, студентка Західноукраїнського національного університету, є вихованкою КДЮСШ з греко-римської боротьби відділення боксу, представляє ШВСМ та спортивне товариство «Динамо». Тренується під керівництвом Руслана Фірмана в спортивних клубах «Шкіряна рукавичка» і «Текстильник».

Перейти до панелі інструментів