25.04.2024
Новини

У жахливій ДТП загинули троє студентів ЗУНУ

У ДТП, яка днями трапилася на Тернопільщині, загинули троє студентів ЗУНУ. Загинули 23-річний Олег Максимів, 22-річний  Мар’ян Мисак та 21-річний Олег Рачук. Про хлопців з теплом згадують у виші. 

“Професорсько-викладацький колектив та студенство класичного університету Тернополя глибоко сумують з приводу трагедії – загибелі 23-річного Олега Максиміва, студента групи ІПЗ-41, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» факультету комп’ютерних інформаційних технологій.

Олег народився 17 вересня 1999 року у смт. Підволочиськ. У 2019 році вступив до Західноукраїнського національного університету й паралельно працював в ІТ-компанії.
Він був харизматичним та товариським, працелюбним й наполегливим юнаком з хорошим почуттям гумору, завжди допомагав друзям й близьким, добре вчився й активно брав участь у діяльності закладу вищої освіти.

Одногрупники згадують його як дружнього й дуже щедрого хлопця, який не шкодував нічого для друзів. Олег був різносторонньою особистістю, без перебільшення йому все вдавалося одразу добре. Полюбляв займатися настільним тенісом, грав у шахи, захоплювався катанням на сноубордах, подорожував світом й побував у багатьох країнах.

Сумна звістка сколихнула академічну спільноту Західноукраїнського національного університету. У страшній ДТП загинув студент факультету комп’ютерних інформаційних технологій Мар’ян Мисак, група КНм-11.

Мар’ян народився 19 вересня 2000 року у с.Кропивник Калуського району Івано-Франківської області.

У 2018 році вступив на навчання до класичного університету Тернополя за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Проявив лідерські якості й став старостою групи, адже був відповідальним, харизматичним й веселим, впевненим у собі юнаком.

Мар’ян активно займався спортом – захоплювався великим тенісом, баскетболом. Він був товариським й завжди допомагав одногрупникам, особливо у вивченні іноземної мови.
У 2022 році отримав диплом бакалавра й продовжив навчання в магістратурі за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Поглиблено вивчав програмування та мав багато планів на життя. Мар’ян паралельно працював в ІТ-компанії.

Його життєвим кредом було: «Все, що ти бачиш у світі, є результатом з твоїх власних поглядів».
Разом із рідними та близькими переживаємо горе.

Колектив класичного університету Тернополя глибоко сумує з приводу загибелі у ДТП студента юридичного факультету Олега Рачука, групи ПДЕБм-12.

Олег народився 15 серпня 2001 р. й проживав у м.Ланівці. У 2018 році вступив на навчання до Західноукраїнського національного університету за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Викладачі та одногрупники зазначають, що Олег добре вчився, завжди був відповідальним та комунікабельним хлопцем, добрим й надійним товаришем.

Біль пронизує серця від усвідомлення цієї втрати. Низько схиляємо голову у скорботі!”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів