Збили та залишили помирати: на Тернопільщині судитимуть водіїв, які спричинили смертельні ДТП

З кінця листопада 2022 року і по лютий 2023-го працівники відділу розслідування злочинів у сфері транспорту на дорогах Тернопільщини зареєстрували чотири факти, коли після ДТП водій тікав, залишивши потерпілих у небезпеці. Про це інформує пресслужба Поліції Тернопільської області.

29 листопада в Кременці водій автомобіля збив чоловіка 1962 року народження і не зупинився, а поїхав далі.

Чоловік на момент нещастя лежав на проїжджій частині дороги, а кермувальник, не помітив його та переїхав. Врятувати 62-річного чоловіка не вдалося. Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники поліції встановили і марку автівки, і особу втікача.

У стані алкогольного сп’яніння сів за кермо SKODA-SPACEBAC, збив пішохода та втік ще один кермувальник. Аварія трапилася 13 грудня біля 20:10 в обласному центрі на вулиці Збаразькій. Потерпілий помер в кареті швидкої допомоги. Уже через кілька годин працівники УПП та карного розшуку розшукали чоловіка, який залишив потерпілого помирати на дорозі.

У селі Ступки Тернопільського району 30 грудня теж трапилося смертельне ДТП. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що під колесами невстановленого автомобіля загинув перехожий. Водій втік, але його помітили перехожі.

Працівникам поліції вдалося встановити марку та номери вантажівки. 2 січня водія зупинили на території Львівської області. Водій запевняв, що не помітив, коли збив чоловіка, а тому й не зупинився.

12 січня загинув під колесами автомобіля і житель Збаража. Потерпілий переходив дорогу за межами пішохідного переходу. Водій втік. Опрацьовуючи камери відеоспостереження встановили марку автівки, причетної до ДТП, а також особу водія.

About the author

trending_flat
Щоденна опора для чоловічої роботи

Під час роботи завжди відчувається, наскільки багато залежить від зручності. Коли взуття не ковзає, не тисне й не заважає рухатися, день проходить спокійніше, а кроки стають упевненими. Іноді достатньо зробити декілька рухів, аби зрозуміти: з цією парою можна пройти і зміну, і ще трохи зверху. Саме тому багато людей уважно обирають чоловіче робоче взуття, адже воно має витримувати навантаження, підтримувати стопу й допомагати тримати темп навіть тоді, коли на ногах проводиш більшу частину дня. Удалий вибір знімає зайві переживання й залишає більше сил для самої роботи. Де таке взуття дійсно потрібне Сфери, у яких без спеціального взуття ніяк, різноманітні. Щоб зрозуміти, у яких умовах воно необхідне, варто виділити основні напрямки: будівельно-монтажні роботи та ремонтні бригади; професії, пов’язані з технікою, автосервісами й інструментами; складські, логістичні та вантажні процеси; промислові й виробничі цехи з підвищеними ризиками; робота на відкритих майданчиках за будь-якої погоди. […]

trending_flat
Відомого волонтера з Тернопільщини Президент нагородив “Золотим серцем”

Волонтера з Тернополя засновника благодійного фонду «ФАЙНЕ.ЮА» та учасника місії “На щиті” Юрія Кулика Президент нагородив “Золотим серцем”. Це стало відомо з указу Володимира Зеленського, який був підписаний 4 грудня.  За вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та подолання її наслідків, активну громадянську позицію постановляю: Нагородити відзнакою Президента України «Золоте серце» КУЛИКА Юрія Михайловича — волонтера, співзасновника Благодійного фонду «ФАЙНЕ.ЮА», м. Тернопіль Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

вантажівка
trending_flat
На Тернопільщині вантажівка на трасі збила людину

На Тернопільщині сталася ДТП. Вантажівка збила людину перед в'їздом у місто Копичинці. Про це повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. "Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 3 грудня перед в'їздом в місто Копичинці. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Чортківського райуправління поліції. У ході перевірки стало відомо, що близько 4:20 водій автопоїзда  MAN із напівпричепом, рухаючись дорогою Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече, допустив наїзд на пішохода. Потерпілий - житель села Котівка 1959 року народження. Чоловік переходив дорогу у забороненому місці", - йдеться у повідомленні. Він отримав серйозні травми. Водій тверезий, але в нього все одно взяли кров на вміст алкоголю.

trending_flat
Як вимикатимуть світло 4 грудня: графіки

Тернопільобленерго оприлюднило графіки планових відключень електроенергії на 4 грудня. У четвер відключення торкнуться частини споживачів області. Найтривалішими вони будуть для груп 5.1 і 6.1 – світло відключать двічі на день. Важливо! Обленерго попереджає, що графіки можуть змінюватися протягом дня залежно від ситуації в енергосистемі. Актуальну інформацію про стан електропостачання радимо відстежувати на офіційних ресурсах енергокомпанії. Дізнатися свою чергу відключень можна на сайті Тернопільобленерго. Для зручності оформили графіки в інфографіку.

пожежа
trending_flat
Вогонь міг перекинутись на щільну забудову: у Почаєві ледь не сталося біди

У Почаєві сталася пожежа, яка могла наробити великої біди людям. Та, на щастя, трагедії не сталося. Про це розповіли у ГУ ДСНС у Тернопільській області. Існувала загроза, що полум'я перекинеться на інші будівлі, розташовані поруч. "О 14:44 виникла пожежа закинутої житлової будівлі в місті Почаїв на Кременеччині. Існувала загроза перекидання полум’я на щільну забудову поруч. Зусиллями надзвичайників пожежу ліквідовано, а від вогню врятовано 5 будівель, розташованих поруч", - йдеться у повідомленні.  

Шопка
trending_flat
Сім’я виростила ялинку та віддала її для громади на свята на Тернопільщині

У Підгороднянській громаді встановили головну новорічну ялинку та шопку. Дерево для свят надала місцева родина зі свого двору. Ялинку та шопку прикрасили працівники КП "Підгороднянське" разом із фахівцями "Центру культури, дозвілля, туризму та спорту", повідомляється на сторінці громади. Святкову атрибутику встановили напередодні Дня Святого Миколая. Декорації стоятимуть до завершення зимових свят. Пухнасту красуню для громади подарувала родина Коцур із села Підгороднє. Павло, Ірина та Мартуся Коцур виростили дерево у власному господарстві. Представники громади подякували родині за щедрість. Масових заходів цього року не планують. Винятком стануть лише невеликі програми для дітей.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025