30.05.2024
Новини

Обіцяв подарунок: тернополянка довірилася незнайомому залицяльнику і втратила понад 1 тис доларів

Жертвою шахрая стала 56-річна мешканка Тернопільського району. Жінка повірила незнайомцю, з котрим познайомилася через інтернет, і понад 1 тис доларів, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. 

Як з’ясували правоохоронці, жінка у соцмережі певний час переписувалася з незнайомцем, котрий, начебто, проживає за кордоном. Чоловік пообіцяв надіслати їй посилку з подарунком. Потім сказав, що передача застрягла в Польщі і потрібні гроші, щоб її оплатити. Жінка двічі перерахувала на рахунок, який продиктував їй незнайомець, кошти. Загальна сума – понад 44 тисячі гривень. Після цього співрозмовник перестав виходити на зв’язок.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Поліцейські проводять оперативно-розшукові заходи для розкриття злочину.

“Правоохоронці вкотре радять жителям області не довіряти незнайомцям і не вестися на їхні пропозиції. Не вступайте в довірливу розмову, переписку з невідомими особами в мережі. Ігноруйте зайві запити на переписку від незнайомців та у жодному разі не перераховуйте їм гроші”, – наголошують у поліції.

Перейти до панелі інструментів