25.04.2024
Новини

У Тернополі черги за обміном лампочок. Наші журналісти перевірили, як це працює

На Тернопільщині розпочався обмін лампочок – “жарівок” на енергозберігаючі. Наші журналісти на власному досвіді переконались, як це зробити. Покрокова інструкція – від подачі заявки і аж до отримання лампочок на пошті – у цьому матеріалі.

У відділеннях Укрпошти у Тернополі можна отримати 5 LED-лампочок безкоштовно, обмінявши їх на старі лампочки- “жарівки”. Але спочатку потрібно подати заявку в “Дії”. Для цього потрібно зайти у розділ “Послуги” і обрати пункт “Обмін лампочок”. Якщо у вас його немає, оновіть програму.

Зайшовши у розділ, потрібно обрати відділення Укрпошти, в якому буде відбуватись обмін. Наразі послуга доступна у 22-х відділеннях поштового оператора лише в Тернополі. У селах обіцяють впровадити цю послугу пізніше, орієнтовно в кінці лютого.

Далі потрібно обрати тип та кількість лампочок (Е14 чи Е27) Не обов’язково брати 5 однакових, можна вибрати довільно. Оформлюєте заявку і чекаєте декілька днів. Коли ваше замовлення буде оформлене, у “Дію” прийде відповідне сповіщення.

Можна і не подавати заявку в “Дії” – просто прийти з лампочками і документами у відділення “Укрпошти”. Проте лампочок з потрібним вам цоколем може не бути в наявності. Тоді можете піти в інше відділення пошти чи завітати пізніше.

Отже, днів через 3-4 у “Дію” прийде таке повідомлення:

Після підтвердження заявки потрібно протягом 5 днів забрати їх у вибраному відділенні Укрпошти. З собою візьміть 5 справних ! лампочок розжарювання.

Ми прийшли обміняти лампочки сьогодні, по обіді, у відділення “Укрпошти”, що на вулиці Котляревського. У приміщенні людно, проте на сам обмін черги хоч є, але невеликі, адже це роблять на окремій касі. Незважаючи на те, що не було світла, обмін пройшов швидко: показуєш номер заявки з “Дії”, документи, ставиш підпис і все готово.

Ось такі лампочки нам видали

 

Перейти до панелі інструментів