04.03.2024
Новини Промо

Худнемо без шкоди для здоров`я: вітаміни необхідні для зменшення ваги

Струнка фігура, витончена постава – мета більшості жінок. Хто і що не вигадував би незмінними та перевіреними інструментами у боротьбі із зайвою вагою є зменшення калорій у раціоні і збільшення фізичної активності. Проте часто ми впадаємо у крайнощі, прагнучи досягнути бажаного ефекту. І тоді – бувай здоров`я, привіт млявість, безсилля і синці під очима. Аби не допустити цих побічних ефектів, варто доповнити свій раціон допоміжними елементами, які пропонує американський сайт вітамінів.

Дієтологи наголошують, якщо в організмі не вистачає певних мікроелементів, спроби попрощатися із зайвими кілограмами можуть бути невдалі. Тож виділяють 5 основних вітамінів, які необхідні під час схуднення.

5 вітамінів необхідних для схуднення

Кальцій

Кальцій — найкращий помічник людей, що борються із зайвою вагою. Разом з тим, що кальцій — основний “будматеріал” організму, він також активує ферменти, які вивільняють енергію, яка впливає на швидкість обміну речовин.

Вітамін А

Вітамін А, або ретинол, підвищує нашу ефективність чи то у роботі, чи у спортзалі. Окрім цього пришвидшує метаболізм і допомагає оперативно відновитися після навантажень. Удосталь вітаміну А при обмеженні раціону не дозволить ослабнути вашому імунітету, як це часто буває під час дієти. Вітаміну А немає у продуктах в чистому виді, він утворюється з ретинолу і каротиноїдів. Тому вживати його у формі добавок не просто зручно, а й необхідно.

Хром

Хром — також важливий в обміні речовин. Він взаємодіє з інсуліном, допомагаючи організму краще засвоювати глюкозу. Смакові потреби організму залежать й від хрому, зокрема, тяга до солодкого і здоби, адже цей елемент контролює рівень цукру у крові. Тож, чим більше в організмі хрому, тим менше хочеться солодощів та просто їсти загалом. Добова норма хрому 150 мг, набрати її з щоденного харчування досить складно. Тому варто знову ж звернутися до вітамінів у таблетованій формі.

Вітаміни групи В

З вітамінів групи B найціннішими дієтологи називають В1, В6 і В12. Нестача В1 — провокує підвищення апетиту та переїдання і, як наслідок, зайвих кілограмів. Вітамін В6 відповідає за імунітет, відновлення тканин, сприяє обміну білків в організмі. Завдяки В6 у крові формуються еритроцити, які переносять кисень. Спалювання жирів під час схуднення відбувається саме завдяки кисню. Вітамін В12 також необхідний для процесу обміну речовин. Коли його бракує, ми стаємо дратівливими, слабкішими, швидко втомлюємося — усе це побічна дія дієти. Можливі й негаразди з травною системою.

Калій

Навіть незначна втрата ваги 2-4 кг може стати причиною зменшення пружності шкіри та появи целюліту. Аби не допустити цього, у вашому раціоні обов’язково повинні бути продукти, багаті на калій. Дефіцит цього мікроелемента може спричинити збої у роботі шлунково-кишкового тракту. Також калій сприяє виведенню токсинів, швидкому перетравленню їжі і підвищенню тонусу м’язів.

Що враховувати, купуючи вітаміни:

  • перш за все, незалежно від того, для чого ви купуєте вітаміни (дієта, підвищення імунітету та активності, вагітність, спорт і т. д.), необхідно порадитися з лікарем;
  • обов’язково потрібно перевіряти сертифікати виробників, аби убезпечитися від невдалої покупки;
  • при можливості перевірити складники продукту;
  • порівняти вартість, адже ціни на вітамінні комплекси з однаковими складниками, можуть суттєво різнитися.

Хороший перелік надійних Інтернет-магазинів, які спеціалізуються на вітамінах та харчових добавках, пропонує компанія USAinUA. Там можна підібрати комплекси для всієї родини відповідно до ваших потреб. А вдале поєднання ціна – якість, акції та знижки для постійних клієнтів зроблять покупку корисною для здоров`я та приємною для вас.

Перейти до панелі інструментів