31.03.2023
Новини

Трагічно загинув відомий тернопільський медик-науковець

У ТНМУ ім. І. Я. Горбачевського повідомляють про смерть колеги Михайла Ющака. Роботі у медицині він присвятив майже 25 років.

“Ректорат, профком, працівники і студенти ТНМУ глибоко сумують з приводу трагічної смерті доцента кафедри анатомії людини ЮЩАКА Михайла Васильовича (31.05.1967 – 27.01.2023) та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Панахида відбудеться у Будинку скорботи (вул. Микулинецька, 27) 28 січня 2023 року о 18:00.
Похорон 29 січня 2023 року у селі Вікно Гусятинського району”, – йдеться у повідомленні.

Довідка:

Михайло Ющак у 1992 році вступив на медичний факультет Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа». Післядипломну освіту продовжив у Київській медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за спеціальністю “Судово-медична експертиза”.

Практичну медичну діяльність розпочав у 1999 р. лікарем- експертом відділу судово-медичної експертизи потерпілих, обвинувачуваних та інших осіб.

Наступних два роки працював старшим лаборантом кафедри анатомії людини Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського. У 2001-2005 рр. навчався в заочній аспірантурі за спеціальністю “Нормальна анатомія”. У 2007 р. успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: “Ріст та формоутворення довгих кісток скелету при загальному зневодненні залежно від типу вегетативної нервової системи”. З 2007 р. працював на посадах асистента, доцента цієї ж кафедри. У 2008 р. було присвоєно вчене звання доцента.

Є автором понад 55 наукових праць, співавтор 2 підручників та 3 посібників для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації. Неодноразово відзначався грамотами та подяками адміністрації університету.

Схожі пости

Стартує футбольний чемпіонат України – обираємо телевізор для вболівання вдома

Сніг серед літа. На Чортківщині випав град

Тернополяни повідомляють про загибель риби на Ставі. Відповідальні служби кивають одна на одну

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів