21.02.2024
Новини

10 га земель заказника хоче відсудити прокуратура у Тернопільської міської ради

Тернопільська окружна прокуратура подала позовну заяву до Господарського суду Тернопільської області в інтересах держави про витребування понад 10 га землі гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Серетський» з незаконного володіння Тернопільської міської ради. Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури області.

Матеріали для позову здобуті при розслідуванні кримінального провадження за фактами службового підроблення й зловживання службовим становищем посадовців тернопільської філії одного з держпідприємств (ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366 КК України). Як встановлено слідством, внаслідок їх дій земельна ділянка площею понад 10 га, що відноситься до земель природно-заповідного фонду, вибула з державної власності та передана до комунальної власності Тернопільської міської ради й належить тепер до земель сільськогосподарського призначення.

З огляду на встановлені під час досудового розслідування порушення інтересів держави, Тернопільська окружна прокуратура подала позов до суду про витребування цієї землі з власності Тернопільської міської ради.

Ухвалою Господарського суду Тернопільської області відкрито провадження у справі.
Нагадаємо, у цьому ж суді вже слухається справа за позовом прокуратури про витребування з незаконного володіння Тернопільської міськради 7 га землі гідрологічного заказника «Серетський».

Нагадаємо, раніше “Терміново” повідомляло, що окружна прокуратура подавала до суду на Тернопільську міську раду з вимогою визнання бездіяльності щодо визначення меж парку “Загребалля”. У міській раді тоді цю заяву офіційно прокоментували, а роботу прокуратури назвали некомпетентною.

Перейти до панелі інструментів