04.03.2024
Новини

“Сьогодні по-особливому болить”: у Підволочиську попрощалися із захисником Сергієм Копотіловим

Сьогодні у Підволочиську попрощалися із захисником Сергієм Копотіловим. І хоч воїн був родом з Львівщини, на Тернопільщині його проводжають як найріднішого. Ніхто не може стримати емоцій. Адже життя віддала позитивна, завжди усміхнена та готова прийти на допомогу людина, – розповідають у селищній раді. 

“Сьогодні по-особливому болить, бо хоронять дуже позитивну людину, завжди усміхненого, готового першим прийти на допомогу, творчу особистість, актора театру та кіно, активного учасника усіх Революцій за часів незалежності України, патріота та члена УНСО, за професією – залізничника, який прийняв смерть як воїн-герой.

Сергія, напевно, знали всі місцеві жителі, хоча він був родом зі Львівщини. Проте за життя у Підволочиську він заслужив велику повагу від людей.

“Доброю людиною був Сергій”,- на кожному кроці чути серед тих, хто прийшов попрощатися з ним.
Мало хто знав, що Сергій був актором не лише місцевого театру, а і кіно. Він знімався в кількох художніх та документальних кінострічках.

Між змінами на залізниці встигав бігати на репетиції театру, вчити ролі в кіно, їздити до батьків на Львівщину, підтримувати дочку і сина, бути міцною опорою для дружини Галини і всієї родини.
Лише позитивні спогади залишив після смерті Копотілов Сергій.

Вічний спочинок новопреставленому Героєві, воїну Сергію, нехай Господь оселить його душу, де всі святі спочивають!”, – пишуть у повідомленні.

Нагадаємо, 16 січня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Красна Гора на Донеччині загинув старший солдат 55-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ, великий патріот України, 50-річний житель селища Підволочиськ – Сергій Копотілов.

Перейти до панелі інструментів