25.04.2024
Новини

У Чорткові прощаються з почесним громадянином міста

У Чорткові прощаються із почесним громадянином міста, відомим тренером, який понад 50 років присвятив спорту, людиною-легендою, котра за життя підготувала чимало чемпіонів – Большаковим Валерієм Олександровичем. Він відійшов у вічність на 81 році життя, – повідомляють у Чортківській міській раді.

Читайте також: У Кременці попрощаються з відомим тренером

“Він – добре знана постать на теренах Чортківщини. Все своє життя присвятив його величності «Спорту». Він любив те, що робить, і робив те, що любить. Він вчив молодь любити спорт, любити здоров’я. За його спиною – ціла плеяда вдячних учнів…

Валерій Большаков свого часу закінчив Кременецький державний педагогічний інститут. Трудову діяльність розпочав в Ягільницькій школі вчителем фізичного виховання, також працював в Чортківській ЗОШ №2 та школі-інтернат (тепер Чортківська гімназія ім. Р.Ільяшенка №3). З 1972 р. і до останнього дня життя працював тренером Чортківської комунальної дитячо-юнацької спортивної школи.

За понад 50-річну трудову діяльність підготував чемпіонів та призерів першості України. Зробив надзвичайно вагомий внесок у розвиток спорту в Чорткові та цілому районі.

Керівництво та колектив Чортківської міської ради висловлюють найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати всім рідним та близьким Валерія Олександровича. Світла пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях. Нехай Всевишній охороняє його світлу душу в Царстві Небесному”, – пишуть у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів