01.02.2023
Новини

Скільки коштує купити живу ялинку у Тернополі? Ми розпитали

У Тернополі розпочався продаж живих ялинок. Днями їх почали продавати на ринку та в інших спеціально відведених для цього місцях. Журналісти “Терміново” з’ясували, скільки коштує живе новорічне дерево різних розмірів, яке краще купувати та інші деталі.

На ринку ялинку можна купити у декількох локаціях – біля овочевого ринку, на дорозі, а також на перехресті вулиць Торговиця та Шашкевича. Ціни дуже різні – від 60 грн до тисячі і навіть більше.

60-100 гривень просять за ялинку, зроблену з гілочок.

Такі ж, але більші красуні на підставці вартують уже 200–700 грн (залежить від розмірів).

Щодо цілого дерева, то ціни на ялинки починаються від 400 грн (від метра висотою) і закінчуються тисячею (великі ялинки, висота 2-3 метри).

 

Живих сосен, голубих ялинок, піхт на ринку ми не знайшли

Штучні ялинки та новорічні іграшки, інші аксесуари

Штучних ялинок на ринку безліч, проте тернополяни мало їх купують. Головною причиною є надто висока ціна за не дуже якісний товар. Зокрема, за штучну ялинку висотою 2-3 метри потрібно віддати 2-3 тисячі гривень. Йдеться про звичайну ялинку з понівінілхлориду. За зовнішнім виглядом вони не дуже схожі на справжню лісову красуню, їхні гілочки осипаються.

За значно красивішу литу штучну ялинку потрібно віддати понад 5 тисяч гривень (без іграшок та гірлянд).

Ціни на аксесуари для ялинки (новорічні іграшки, гірлянди, “дощик”, м’які іграшки) цьогоріч підскочили приблизно втричі. З’явилося багато патріотичних кульок – синьо-жовтих, з зображенням Тараса Шевченка, пса Патрона, з руським кораблем тощо. Ціни на них дуже різні, стартують від 100-150 грн, адже здебільшого це авторські та дизайнерські вироби. Їх найчастіше купують на подарунки, кажуть продавці.

Звичайні ялинкові прикраси можна купити навіть за 10-20 грн за штуку. Вибір – просто величезний.

Схожі пости

У Тернополі посеред вулиці раптово померла жінка

На будівництво каплиці на Микулинецькому кладовищі зібрали 120 тис. грн

Світлана Гривас

Держвиконавець, якого спіймали торік на 1500 грн хабара, заплатить 20 тис. штрафу

Світлана Гривас
Перейти до панелі інструментів