28.01.2023
Новини

Тернополян попереджають про сальмонельоз у курях з Польщі

Про небезпеку у заморожених курях, які експортували з Польщі, попереджають у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Також просять негайно повідомляти про виявлення товару у місцевих магазинах чи на ринку. 

“Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 07 грудня 2022 року № 2022.6977-fup 5, стосовно виявлення Salmonella enteritidis у заморожених сирих курячих смужках, що експортувались з Польщі (виробник: Imex Marek-Sala, Sp. z o.o., Poland; вантажовідправник: Krak-Tol Katarzyna i Artur Tolak sp.j., Poland) до України (отримувач: ТзОВ «ЕКСІМ ФУД», вул. Хмельницького, 10, смт Куликів, Львівська обл., 44835).

Просимо негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області про виявлення даного товару в обігу (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20, тел. (0352) 52-10-10) та інформуємо, що відповідно до статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган (Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області), що передбачено частиною 3 статті 20 даного закону”, – наголошують в установі.

Схожі пости

“Надіюся на ваші небайдужі серця”: мама просить допомогти зібрати кошти на відкашлювач для хворого сина

Марія Голді

Тернопільський ресторатор зареєстрував релігійну спільноту, аби обійти карантинні обмеження на вихідні

Цілу добу без перерв пробігла тернополянка за кордоном (відео)

Перейти до панелі інструментів