19.04.2024
Новини

Лижник з Кременця Дмитро Мазурчук єдиний представив Україну на Кубку світу у Фінляндії

Єдиним, хто представив Україну на Кубку світу з лижного двоборства, став спортсмен з Кременця Дмитро Мазурчук. Змагання стартували у ці вихідні у фінському місті Рука, – повідомляють у Skijumping. UA.

“Єдиним нашим спортсменом, хто зумів пострибати на арені “Rukatunturi” та поїздити на лижній трасі, був кременчанин Дмитро Мазурчук.

Погода посприяла далеким стрибкам, літаючі лижники та двоборці літали за неймовірні 140 м.

Дмитро Мазурчук впродовж трьох змагальних днів посідав 44, 46 та 45 місця відповідно.
У перші два дні змагань Дмитро непогано виглядав на трампліні, посідав відповідно 33 та 29 місця, проте відступав вниз після лижні.

У неділю спортсмени змагалися в масстарті.

Віримо в нашого “лижника комбінатора”. Дмитро цього сезону здатний поборотися за очки на етапах Кубка світу. Минулого сезону він це зробив!

Щодо переможців. Першу перемогу в кар’єрі оформив німець Шмід. Наступні два дні тріумфував рекордсмен за кількістю перемог в лижному двоборстві норвежець Рібер, в якого тепер 51 тріумф”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цього року кременчанин Дмитро Мазурчук став абсолютним чемпіоном України  зі стрибків з трампліна та лижного двоборства та здобув у цих змаганнях 6 золотих нагород.