25.04.2024
Новини

Герой України Ігор Дикун потрапив до патріотичного календаря

На одній зі сторінок патріотичного календаря опинився військовий з Тернопільщини, Герой України Ігор Дикун. Учасниками проєкту стали 12 військових – 7 Героїв України, 3 лицарі орденів «Богдана Хмельницького», орденоносці та військові, відзначені іншими державними нагородами. У календарі є представники всіх родів військ, які входять до складу ЗСУ, – розповідає Дана Яровая.

“Однієї ночі одній Відьмі в Україні було не до сну. Відьми взагалі мало сплять. Ніч – то їхній час. Для чаклунства, думок і дій. Так от, тоді Відьмі придумався календар. Та не звичайний, а чарівний, унікальний і неповторний – « Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну».

І важлива деталь: календарі, які будуть розігруватись під час благодійного розіграшу, підписані всіма учасниками проєкту. А найголовніше те, що обкладинка підписана Головнокомандуючим ЗСУ Валерієм Залужним!

У комплекті до кожного календаря ще будуть короткі нариси про наших героїв. З сьогоднішнього дня, понеділка 17.10.2022 з 12.00 до четверга 20.10.2022 до 16.00 ви заходите за цим посиланням, робите благодійний внесок, і стаєте учасниками розіграшу. Благодійний внесок 100 гривень. Чим більше внесків- тим більше шансів!

У четвер 20.10.2022 буде проведено сам розіграш, та комусь з вас таки пощастить.
Календарі номерні, то не проґа́вте свій шанс! Бо як проґавите, то і Відьма не допоможе
Всі кошти, отримані в результаті проведення благодійного розіграшу, підуть на потреби ЗСУ!”, – зазначається у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів