02.12.2022
Новини

Загинув воїн з Чортківщини: пішов захищати країну вслід за братом

Тернопільщина й далі втрачає захисників. 2 жовтня від отриманих поранень, несумісних з життям, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ямполівка Краматорського району Донецької області загинув 42-річний Сергій Жолондек. У воїна залишились батьки, дружина, син, брати та сестри, – повідомляють у Чортківській міській раді. 

“Щоразу, коли до Чорткова приходить звістка про загибель військовослужбовця – до останнього не віриться, що це відбувається з нами. Вся громада знову у скорботі. Від рук окупантів загинув чортків’янин Жолондек Сергій Мирославович.

Його призвали на військову службу під час мобілізації Чортківським РТЦК та СП 18 липня цього року. Служив стрільцем 9 парашутно-десантної роти 3 парашутно-десантного батальйону.
Ріс Сергій у багатодітній сім’ї – усього їх було шестеро. Його старший брат пішов захищати Україну від російських загарбників ще на початку війни вісім років тому. Під час бойових дій отримав контузію, через яку згодом загинув. Тож Сергій пішов стопами брата боронити Україну вже з початком повномасштабного вторгнення…

Вічна пам’ять Герою!.. Про дату зустрічі воїна у Чорткові, а також чину похорону Чортківська міська рада повідомить згодом”, – зазначають у повідомленні.

Схожі пости

Українською, польською та англійською мовами: розклад різдвяних відправ у римо-католицькому костелі Тернополя

Марія Голді

У Тернополі відкрили виставку робіт кременецької лялькарки Лідії Лапки

Тернопільські дитсадки працюватимуть все літо, як тільки уряд дозволить їх відкрити

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів