05.12.2022
Новини Промо

Планшети для графіки: важливі параметри для натхнення та творчості

Раніше художники використовували мольберт та фарби, а тепер – сенсорні пристрої. Головним інструментом для роботи графічних дизайнерів слугує планшет. Для створення креативних шедеврів професіонали купують відповідну техніку, однак, новачки можуть адаптувати звичайні девайси. На початку кар’єри для відпрацювання навичок достатньо обрати якісний пристрій, який можна трансформувати для роботи з графікою. Головне – звернути увагу на декілька параметрів, щоб процес малювання викликав задоволення.

Важливі характеристики планшетів для роботи з графікою

Сенсорний інструмент для представників творчих професій є повноцінною заміною полотна, палітри та пензля, що допомагає повністю перенести малюнки у цифровий формат. Перш ніж купити звичайний планшет для цих цілей, враховуйте такі параметри:

  • Розмір робочої поверхні. Діагональ є одним із визначальних моментів при виборі пристрою. Моделі з маленьким екраном компактні, їх легко тримати в руках, однак, в процесі малювання постійно доведеться змінювати масштаб зображення, що вимагає додаткових дій та суттєво збільшує час роботи. Оптимальною вважають діагональ 9-10 дюймів, де передбачена повноцінна область для творчості без необхідності масштабування. Планшети з діагоналлю від 10 дюймів підійдуть в тому випадку, якщо використовуються як допоміжний елемент до основного екрана.
  • Роздільна здатність дисплея. Вибір кількості рядків в одному дюймі залежить від рівня, на якому працює користувач, та його бюджету. Аматорам вистачить пристрою із роздільною здатністю 2000х1200, а досвідченим художникам – 2224х1668 і більше. Чим вищий показник, тим деталізованіше та якісніше зображення на екрані.
  • Центральний і графічний процесори. Адаптуючи звичайний планшет до роботи з графікою, користувачу доведеться встановити на пристрій відповідний софт. Спеціальні програми для художників-початківців і професіоналів пропонують насичений функціонал, витримати який зможе девайс із потужним центральним процесором. Така «начинка» дозволить працювати без зависань і за необхідності швидко перемикатися між різними застосунками. За покращений вигляд зображення на екрані відповідає графічний процесор. Зверніть увагу на цей параметр, оскільки від нього залежить візуальна якість контенту.
  • Підтримка стилуса. Без цього інструменту важко створювати точні лінії, фігури чи коригувати малюнки в процесі роботи. На ринку представлені моделі зі стилусами в комплекті або без них. У другому випадку важливо, щоб пристрій підтримував підключення допоміжного аксесуара.

Не існує універсальних гаджетів, які задовольняють потреби користувачів різних професій. На початку творчої кар’єри можливо адаптуватися до роботи зі звичайним планшетом. Важливо правильно підібрати пристрій та сміливо реалізовувати ідеї!

Схожі пости

Підозрюваного у вбивстві Іринки Мукоїди залишили під вартою попри спроби адвокатів добитися іншого

П’яний водій спричинив аварію на Східному

Redaktsia

Біля автовокзалу авто збило 8-річного хлопчика

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів