03.10.2022
Новини

Що не так з Почаївською лаврою та чим вражає Кременець, – розповіли відомі тревел блогери

Двоє тревел блогерів подорожують Україною. На велосипедах вони долають маршрут понад 6 000 км. До їхньої карти увійшла й Тернопільщина, зокрема Почаїв та Кременець. “Це – сімнадцяте відео з нашої велоекспедиції Україною. У цьому відео ми заїдемо в Тернопільську область, а потім повернемося в Рівненську: Що не так з Почаївською лаврою?  Чим нас вразив Кременець?”, – діляться враженнями мандрівники. 

“Лавра виглядає, як ціле окреме містечко у центрі Почаєва. Це найбільша на Волині та друга за величиною і значенням православна святиня в Україні. Російський вплив на лавру почався ще у 19 столітті. І. на жаль, продовжується і до нині. Незважаючи на те, що Почаївська лавра розташована в Тернопільській області, це місце зовсім не схоже на українську святиню. Більше нагадує посольство москалів на західній Україні”, – розповідають блогери.

Також вони зазначили, що з велосипедами на територію їх не впустили. Зайшов до лаври, лише один з мандрівників. Дівчина не захотіла підтримувати “маскараду” й перевдягатися у довгу спідницю і хустину.

“Красиве місце, але атмосфера неприємна, шматок сепаратизму на західній Україні”, – ділиться враженнями тревел блогер. А ще каже, що у нього було відчуття, ніби зараз звідки-небудь з’явиться патріарх кирило.

Зате Кременець приємно здивував мандрівників. І хоча спочатку їх не вельми потішили місцеві дороги, зате загальне враження від атмосфери та пам’яток архітектури залишилося позитивним.

Надто блогерів зачарувала Замкова гора, Єзуїтський колегіум та Ботанічний сад.

 

 

 

Схожі пости

У Тернополі запровадять заходи посиленої безпеки

Жителів Тернопільщини попереджають про можливий спалах кишкової інфекції через повені

У Міноборони повідомили про втрати ворога

Перейти до панелі інструментів