20.07.2024
Новини Файні люди

Син Ігоря Пелиха Іван розповів, як кришить окупантів. Відео (18+)

Іван Пелих

20-річний Іван Пелих – син відомого журналіста та ведучого з Тернополя Ігоря Пелиха розповів, як воює з окупантами на передовій. Також він опублікував коротке відео з військових буднів. “Неймовірний Син неймовірного Батька”, – коментують пост у соцмережі фоловери. 

“Минуло півтора місяці, як моя 1-ша інтернаціональна рота спеціального призначення після тривалої підготовки воює на Донбасі.

Новодружевськ, Лисичанськ, Сіверськ, Григорівка і Серебрянка стали для нас місцями, де ми навчились функціонувати як злагоджений підрозділ в складі якого воюють Українці, Грузини, Білоруси, Американці, Канадійці, Шведи, Французи, Британці, Тайванці і Нові-Зеландці, спати в підвалі під обстрілом всієї руснявоі арти, яку лише можна уявити, цінувати американські МРЄшки в порівнянні з ЗСУшними, копати 24/7, їздити в кузові пікапа, коли в 30 метрах розривається 120-а міна, корегувати дронами нашу арту в умовах постійної роботи ворожого РЕБу, наводити з 1,5 км АГС по айфону, відбивати танкові атаки орків з затяжними стрілецькими боями і, на жаль, втрачати наших побратимів.

Одна справа читати про війну в новинах чи телеграм каналах, а інша – це побути тут, тоді просто по погляду розумієш була людина на «0» чи ні. Війна дуже змінює людей зсередини і навіть, коли на пару днів назад вибираєшся в «цивілізацію» розумієш, що ти вже не такий, яким звідси їхав.

У будь-якому випадку це лише початок, ще багато руснявих танків/бтрів/піхоти і тд чекають свого знищення і ми будем сумлінно допомагати їм слідувати за кораблем.

Якщо у вас є бажання в цьому нам допомогти, то зараз нам дуже необхідна антидронова рушниця KVSG6, щоб ефективно глушити ворожі дрони, які постійно корегують орківську арту по нашим позиціям. Орієнтовна вартість 450 тис грн, але ви і самі знаєте, що навіть 20 грн помножені на багато людей легко закривають такі потреби”, – пише Іван Пелих.

Перейти до панелі інструментів