25.09.2022
Новини

За монаха-захисника з Тернопільщини, який загинув на війні, моляться на Київщині

Раніше “Терміново” повідомляло про трагічну загибель на війні 30-річного захисника із Заліщиків Романа Пеприка. Як з’ясувалося згодом, наш земляк був ієромонахом у монастирі на Київщині. Коли прийняв постриг, отримав ім’я Пимен. Про незвичайну долю монаха-воїна і його велику жертву у боротьбі за Україну розповідають у Переяславсько-Вишневській єпархії ПЦУ.

“26 липня, на свято Собору архангела Гавриїла, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенській церкві чоловічого монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

За богослужінням були піднесені заупокійні молитви за новопреставленим ієромонахом Пименом Пеприком.

Отець Пимен, наслідуючи древніх преподобних отців, від самої юності присвятив своє життя служінню Богові. Прийнявши чернечий постриг у ранньому віці, щиро служив Богу у чернечому чині. З початком російської агресії, будучи щирим патріотом своєї Батьківщини і правдивим християнином, монах Пимен, не лишаючи чернечих обітниць пішов добровольцем захищати суверенітет та територіальну цілісність України у зоні проведення ООС. Виконував бойові завдання та брав безпосередню участь у боях на передовій.

Після звільнення з військової служби монах Пимен став насельником монастиря святителя Нектарія Егінського. У цій обителі він прийняв сан ієродиякона, а опісля й ієромонаха. Згодом продовжив служіння в одному з монастирів на Прикарпатті. На початку літа цього року, отець Пимен знову повернутися до військової служби. Він вирішив стати на захист Батьківщини не лише молитвою, але й дієво, оскільки мав добрий військовий вишкіл та неабиякий бойовий досвід.

Сьогодні монах, священик і мужній воїн Пимен Пеприк загинув у бою з російськими окупантами. Він положив душу свою, захищаючи рідну землю, наш нарід, наші святині – монастирі і церкви, українських дітей, жінок, стариків.

Ієромонах Пимен був щирим воїном Небесного Царя, відданим захисником своєї земної Батьківщини, старанним монахом, благоговійним священиком, вірним братом і другом! Віримо, що отець Пимен продовжить захищати нашу рідну Україну – своїми молитвами біля Престолу Божого! Нехай Милосердний Господь прийме душу свого вірного служителя ієромонаха і воїна Пимена у небесні обителі, а народу України дарує перемогу над окупантами та благословенний мир!”.

Схожі пости

“Пройшов пекло”: 20-річний “Азовець” з Тернополя загинув у Маріуполі

Redaktsia

Поліція Тернопільщини піймала вбивцю з Харківської області

Redaktsia

У МОН розповіли як проходитиме вступна кампанія 2020

Перейти до панелі інструментів