10.08.2022
Новини

5 років в’язниці замість умовного терміну присудив підприємцю Тернопільський апеляційний суд

5 років в’язниці замість умовного терміну присудив підприємцю Тернопільський апеляційний суд. Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури області. Попередньо Кременецький районний суд засудив жителя м. Шепетівки Хмельницької області за незаконне заволодіння технікою державного підприємства, звільнивши його від відбування призначеного покарання з випробувальним строком на 3 роки.

Підприємець, що протиправно заволодів майном державного торфозаводу на понад 800 тис грн, таки відсидить 5 років за ґратами. Прокурори Кременецької окружної прокуратури домоглись реальної міри покарання в суді для фізичної особи – підприємця, який шахрайським способом заволодів майном ДП «Шумський торфозавод» ДП «Поділляторф» на понад 800 тис грн (ч. 4 ст. 190 КК України).

Прокурори Кременецької окружної прокуратури, вважаючи, що шахрай понесе недостатнє покарання за вчинений злочин, подали апеляцію. Тернопільський апеляційний суд, погодившись із позицією прокурорів, скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий, за яким винну особу засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Обвинувальний вирок суду вже набрав законної сили.

Схожі пости

Російська істерика: ворог зламує регіональні сайти і поширює брехню про капітуляцію

Redaktsia

Напередодні зими нарешті відремонтували і пустили в рейси теплохід «Герой Танцоров» (фото)

Найдорожчі ліки в світі потрібні на порятунок однорічного Арсенчика з Тернопільщини 

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів