02.10.2023
Новини

У Тернополі затримали чоловіка, який запускав дрон

Учора тернопільські патрульні затримали чоловіка, який запускав дрон на території Старого парку. Порушника доставили до відділку для перевірки, – повідомляють у патрульній поліції Тернопільщини.

Під час патрулювання, інспектори роти тактико-оперативного реагування виявили громадянина, який запускав у повітря безпілотний літальний апарат. Чоловіка доставили до відділку, для перевірки носіїв фіксації та збереження інформації й детального з’ясування всіх обставин цієї події. Поліцейські перевірятимуть інформація на факт співпраці громадянина із ворогом.

У поліції наголошують, що відповідно до вимог пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме – “польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору” — під час воєнного часу не діють. Запуск БПЛА та легких літаків проводяться виключно з погодження територіального підрозділу Служби безпеки України.

За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 109, ст. 110, ст. 111, ст. 112, ст. 113, ст. 114 ККУ. Всі не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога!

Схожі пости

15 одиниць техніки посипали вулиці та тротуари Тернополя впродовж ночі, кажуть у міськраді

У мережі з’явився сайт про Тернопіль, розробники обіцяють і мобільний додаток

Наталка Колтун

Уже 47 підприємств переїжджають на Тернопільщину

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів