19.08.2022
Новини

У Тернополі затримали чоловіка, який запускав дрон

Учора тернопільські патрульні затримали чоловіка, який запускав дрон на території Старого парку. Порушника доставили до відділку для перевірки, – повідомляють у патрульній поліції Тернопільщини.

Під час патрулювання, інспектори роти тактико-оперативного реагування виявили громадянина, який запускав у повітря безпілотний літальний апарат. Чоловіка доставили до відділку, для перевірки носіїв фіксації та збереження інформації й детального з’ясування всіх обставин цієї події. Поліцейські перевірятимуть інформація на факт співпраці громадянина із ворогом.

У поліції наголошують, що відповідно до вимог пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме – “польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору” — під час воєнного часу не діють. Запуск БПЛА та легких літаків проводяться виключно з погодження територіального підрозділу Служби безпеки України.

За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 109, ст. 110, ст. 111, ст. 112, ст. 113, ст. 114 ККУ. Всі не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога!

Схожі пости

Вмивальники на вулицях та санітайзери у під’їздах: як на карантині живе В’єтнам

Ірина Небесна

Близько 4-х тисяч школярів взяли участь у найбільшому уроці в світі на Тернопільщині

Наталя Павлусик

“Багато кому я заважаю”: Притула пояснив, чи продовжить політичну кар’єру після свого виключення з політради “Голосу” (відео)

Марія Голді
Перейти до панелі інструментів