19.08.2022
Новини

21-річний переселенець з Херсона спаплюжив пам’ятник Гереті

21-річний переселенець з Херсона заліз на пам’ятник Гереті, аби зробити фото. Світлину він виклав у соцмережу. Молодик не врахував, що зробив таку дурницю просто під вікнами обласної поліції. Тому “героя” дуже швидко знайшли. Правоохоронцям він пояснив, що не знав, що так чинити не можна, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. 

Фотографія, де юнак паплюжить пам’ятник видатному тернополянину, з’явилася в інтернет-мережі 4 липня. На публікацію зреагували правоохоронці та зареєстрували подію в Журналі обліку інформації про злочини та правопорушення.

Пошуками фотографа зайнялися працівники Тернопільського райуправління поліції. У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу хлопця. Це – житель Херсона, 2001 року народження. У Тернополі він зареєстрований, як внутрішній переселенець.

Порушник у скоєному зізнався. Хлопець каже, що заліз на пам’ятник, аби в кадр потрапила уся вулиця. Що так робити не можна – не знав, а люди, які проходили повз нього, мовчали й не зробили жодного зауваження.

За незнання закону житель Херсону відповідатиме у суді відповідно до статті 173 (дрібне хуліганство) КУпАП.

 

Схожі пости

У Тернополі “соцпрацівниця” видурила в пенсіонерки чималу суму грошей

Сиротинець у Тернополі знесуть, зелену зону забудують: чому так і кому дякувати

Андрій Вацик

У Тернополі затримали наркоторговця, він може вийти під заставу 150 тис грн

Перейти до панелі інструментів