10.08.2022
Новини Оперативно

У кримінальній справі щодо “Палацу спорту” поставлять крапку: скількох посадять

Прокурори Тернопільської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора товариства, обвинуваченого у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем, на суму майже 3 млн грн (ч. 5 ст. 191, ч. 1
ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що під час виконання робіт щодо будівництва Палацу спорту відповідно до договору між одним з тернопільських комунальних підприємств та київським товариством, його директор заволодів бюджетними коштами, внісши недостовірні відомості в акти виконаних робіт
щодо їх вартості та об’ємів. Незаконні дії керівника товариства завдали збитки
державному бюджету на майже 3 млн грн.

Розслідування, що здійснювали слідчі поліції, завершено. Прокурор Тернопільської окружної прокуратури заявив цивільний позов до обвинуваченого про стягнення завданих злочином збитків.

Окрім того, завершено розслідування у кримінальному провадженні стосовно заступника директора комунального підприємства тернопільської міськради “Тернопільський міський стадіон”, підозрюваного в розтраті бюджетних коштів ( ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України) та 5 інженерів технічного нагляду, яких підозрюють у пособництві (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Четверо із них досі працюють у відділі технагляду міськради.

Схожі пости

Українцям при поїздці у Польщу тепер доведеться відбути карантин

“Людина-оркестр” Людмила Кулька відкриває дітям “Дивосвіт”, де вони забувають про комплекси і розкривають свої таланти (фото)

У Тернополі на Театральному майдані можна зробити безкоштовно флюрографію

Перейти до панелі інструментів