03.06.2023
Новини

“Вона вже вдома”: з російського полону звільнили парамедика Юлію Паєвську “Тайру”

Українського парамедика та волонтерку Юлію Паєвську “Тайру” звільнили з російського полону. Про це у своєму щоденному зверненні повідомив Президент України Володимир Зеленський.

“Завершується ще один тиждень протистояння. Маємо сильні рішення для України. Єврокомісія підтримала кандидатство. Переговори в Києві з європейськими лідерами. Ще сьогодні – візит Бориса Джонсона. І, звичайно, особливо радий повідомити, що звільнено «Тайру» – українського медика й волонтерку Юлію Паєвську, вона вже вдома. Будемо працювати й надалі, щоб забрати всіх наших людей і щоб отримати ще більше позитивних рішень для України”, – повідомив Президент Володимир Зеленський.

Довідка:

Юлія Паєвська – відомий український військовий парамедик, засновниця евакуаційно-медичного добровольчого підрозділу “Ангели Тайри”.

З 2014 року була волонтером у зоні антитерористичної операції на Донбасі. У 2018 році приєдналася до Збройних сил України та очолювала евакуаційне відділення 61-го мобільного шпиталю в Маріуполі до 2020 року.

На момент повномасштабного вторгнення росії була волонтером у Маріуполі. Потрапила до російського полону 16 березня 2022 року при спробі вийти з оточеного міста.

Схожі пости

На Тернопільщині ажіотаж в магазинах, аптеках, довжелезні черги до банкоматів

Redaktsia

742 випадки інфікування та 11 смертей за минулу добу: яка ситуація з коронавірусом на Тернопільщині

Різновиди утеплювачів для костюмів Норфін

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів