30.06.2022
Новини Оперативно

“Чужі серед своїх”: у Чорткові виявили колаборантів, і, можливо, шпигунів, – Олександр Богомол

На Раді оборони Тернопільщини сьогодні було оприлюднено декілька важливих рішень. Зокрема, керівник ГУ Нацполіції у Тернопільській області Олександр Богомол повідомив, що після прильотів російських ракет в Чорткові, які відбулися 11 червня, проводяться додаткові напрацювання у місті та прилеглих територій.

Зокрема, перевірятимуть усіх людей, жителів міста та переселенців. Тому усім, хто знаходиться на вулиці, потрібно мати при собі документи, що посвідчують особу.

“Ми оперативно перевіряємо в своїх базах даних, чи ця людина не в розшуку (в своїх базах даних), військовослужбовці перевірять, чи ця людина зареєстрована”, – йдеться у повідомленні.

Ці заходи будуть постійними.

“Адже, нажаль, не всі хочуть добра Україні, тому ми за останні дні мали декілька випадків по Чорткову, де виявили колабораційну діяльність, виявили, можливо, і шпигунську діяльність”, – каже Олександр Богомол.

За його словами, зараз цими людьми займається Служба безпеки України, проводиться розслідування. Про наслідки обіцяв розповісти згодом, після завершення розслідування.

 

 

Схожі пости

Двоє жінок на Тернопільщині виростили близько трьох тисяч рослин маку та конопель. Плантації знищили

Виявили тіла двох юнаків, яких розшукували на Дністрі з 11 червня (оновлено)

У Борщеві 3-річна дитина сама гуляла містом

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів