02.10.2023
Новини Файні люди

Кременецька художниця щотижня проводить безкоштовні майстер-класи

Відома кременецька художниця Світлана Ткачук щотижня проводить безкоштовні майстер-класи. Здебільшого участь у них беруть вимушені переселенці. Приміщення для творчих занять гостинно надав Кременецько-Почаївський ДІАЗ.

“Традиційними стали щосереди заняття із мистецтва від Світлани Ткачук, що проводяться у приміщенні заповідника. Ідея їх організації належить самій художниці, оскільки кожен повинен докладати зусиль там, де потрібен і де сповна відчуває силу.

Сьогодні присутнім (а в основному у нас присутні вимушені переселенці) Світлана запропонувала ознайомитися із традиційним українським розписом самчиківка і, звичайно, кожен спробував сил у практичному виконанні.

Учасники працювали активно із кольорами, чаклували над отриманням нових цікавих відтінків.
Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник дякує Світлані ТКАЧУК за ідею, її реалізацію, за чітко продуманий план та його виклад, за віру у можливості кожного з присутніх, за невимушену атмосферу майтер-класу”, – повідомляють у заповіднику.

Усіх охочих запрошують на наступні заняття з мистецтва. Щосереди,в 11.00 у приміщенні заповідника (м.Кременець, вул. Козубського, 6). Заняття безкоштовні

Схожі пости

Ходили щонеділі до церкви, а поряд страшною смертю, вигризаючи дошки під собою, помирав собака. Страшний випадок на Тернопільщині

Redaktsia

“Мазут”, який розлили на Тролейбусній, утилізують. Будівельній фірмі це коштувало 47 тис. грн плюс штраф

Євгенія Цебрій

Підливали людям ліки, грабували та залишали в лісі: на Тернопільщині викрили групу злочинців

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів