28.06.2022
Новини Оперативно

Ціна питання – $500: у Тернополі волонтер допомагав чоловікам виїжджати закордон

Керівник благодійного фонду з Тернополя допомагав призовникам виїжджати за кордон. Ціна питання – $500, повідомляють у поліції області.

“500 євро з людини – саме стільки вартувала послуга для чоловіків, які захотіли перетнути державний кордон. Нелегальний бізнес організував керівник одного із тернопільських благодійних фондів. Чоловік налагодив схему, за допомогою якої в електронну систему “Шлях” вносилися неправдиві дані про чоловіків, які після цього без проблем могли виїжджати у країни ЄС у воєнний час. Клієнтами “бізнесмена” були українці призовного віку і ті, хто підпадав під загальну мобілізацію”, – йдеться у повідомленні силовиків.

Викрили благодійника слідчі ГУ Нацполіції Тернопільської області спільно з оперативниками СБУ та співробітниками Держприкордонної служби. Правоохоронці затримали організатора незаконного вивезення призовників на прикордонному пункті “на гарячому”.

Схожі пости

Збір для Максимка Антонишина із СМА закрито

Redaktsia

Як обрати чоловічу футболку поло

Управління капітального будівництва ТОДА поділило дороги по 40 метрів для фірми, з якою спільно фігурує в кримінальній справі

Назарій Наджога
Перейти до панелі інструментів