07.12.2023
Новини Оперативно

Бійця “Азову” з Бережан нагородили орденом за захист Маріуполя

Майора Арсена Дмитрика з Бережан нагородили орденом “За мужність” ІІ ступеня як захисника українського Маріуполя. Відповідний указ Президент Володимир Зеленський підписав 17 травня, – повідомляють у Бережанській міській раді. 

“Відповідно до указу №343/2022 від 17 травня 2022р. за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі майора Арсена Дмитрика нагороджено орденом “За мужність” ІІ ступеня як захисника українського Маріуполя!”, – йдеться у повідомленні.

Раніше Президент Володимир Зеленський підписав указ №168/2022 від 25 березня 2022 р. про відзначення державними нагородами військовослужбовців, які героїчно відбивають російську агресію.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, зразкове виконання службового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня бережанця, бійця полку “Азов” НГУ капітана Арсена Дмитрика.

Перейти до панелі інструментів