02.10.2023
Новини

На Тернопільщині директор заповідника 4 рази звільняв працівника через неприязнь

За два роки директор заповідника на Тернопільщині незаконно 4 рази звільняв з роботи працівника. Керівник робив це, бо майстер лісу йому не подобався. Про прецедент повідомляють у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомили про підозру виконувача обов’язків директора природного заповідника на Тернопільщині, що грубо порушуючи законодавство про працю, незаконно звільняв підпорядкованого працівника – майстра лісу (ч. 1 та ч. 2 ст. 172 КК України).

За версією слідства, керівник заповідника впродовж 2020- 2021 років через особисту неприязнь 4 рази звільняв майстра лісу, якого щоразу суд поновлював на роботі з вимогою виплатити кошти за вимушений прогул.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади. Триває розслідування, що здійснюється слідчими третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Тернополі) ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Схожі пости

ДТП на Чортківщині – один з водіїв у лікарні

Експерти назвали найпопулярніший 50-дюймовий телевізор в Україні

Redaktsia

На Тернопільщині чоловіка зареєстрували підприємцем без його відома

Перейти до панелі інструментів