31.05.2023
Новини

Брати Гадюкіни вирушають у благодійний тур на підтримку ЗСУ

Брати Гадюкіни розпочинають благодійний тур на підтримку ЗСУ. У Тернополі концерт відбудеться 22 травня о 17:00 у креативному кластері Na пошті (вул. Чорновола, 4), – повідомляють на сторінці заходу. У рамках туру концерти відбудуться також в Івано-Франківську, Києві, Луцьку, Ужгороді, Житомирі та Вінниці.

У програмі: виступ гуртів Брати Гадюкіни та Гуцул Каліпсо (Gutsul Calipso), що також можна буде подивитися за допомогою онлайн-трансляції.

“Завдяки нашім Збройним Силам весь світ дізнався, що Україна – сильна країна, а наша сила в єдності. Українці всіх країн, єднаймося!” – закликає вокаліст Братів Гадюкіних Михайло Лундін.
Кошти від продажу квитків на заходи туру, а також благодійні пожертви відвідувачів будуть направлені на закупівлю необхідного знаряддя для бійців ЗСУ та гуманітарну підтримку постраждалих від війни.

Організатори благодійного туру Братів Гадюкіних співпрацюють з Фондом Help People, що відомий своєю допомогою внутрішнім переселенцям. Фонд організує евакуацію з міст, що обстрілюються, та надає місця для розселення з харчуванням”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

На дільниці – з власною ручкою: які ще новації чекають тернополян на цьогорічних виборах

В кількох областях по сусідству із Тернопільщиною через COVID закривають ресторани

На Тернопільщині 10 смертей за добу від COVID-19, серед них – молодий чоловік

Перейти до панелі інструментів