20.05.2022
Новини Оперативно

На Тернопільщині судитимуть посадовця виконавчої служби

Посадовця підозрюють у зловживанні владою та у зміні в автоматизованій системі даних про боржника, що призвело до тяжких наслідків (ч. 1 ст. 362 та ч. 2 ст. 364 КК України). Колишньому начальнику одного з відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області повідомили про підозру, – повідомляють у пресслужбі Прокуратури Тернопільщини.  

За версією слідства, керівник відділу увійшов за допомогою свого персонального електронного ключа в автоматизовану систему виконавчих проваджень та умисно змінив інформацію в ній про боржника – фігуранта одного з кримінальних проваджень. Через його незаконні дії боржник П. отримав можливість відчуження свого нерухомого майна, на яке було накладено арешт.

Надалі громадянин П., користуючись відсутністю коректної інформації про нього у реєстрі боржників, відчужив два належні йому об’єкти нерухомого майна, що унеможливило стягнення 893 520 грн накладеного штрафу.

Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції.

Схожі пости

На Тернопільщину приїде заступник міністра охорони здоров’я, хоче поспілкуватись із медиками, котрі борються з коронавірусом

Ірина Небесна

Вогонь було видно здалеку: на Борщівщині горів будинок

На Руській утруднений рух транспорту, оскільки на пішохідному переході травмовано жінку (фото)

Перейти до панелі інструментів