21.04.2024
Новини Оперативно

На чверть мільйона гривень алкоголю вилучили у мешканця Кременеччини

У мешканця Кременеччини правоохоронці вилучили підакцизного товару на чверть мільйона гривень. Під час санкціонованого розшуку знайшли пів тони незаконно виготовленого коньяку, двадцять ящиків горілки та стільки ж вина із марками акцизного податку з ознаками підробки, а також 500 пачок цигарок без марок акцизного податку. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільщини.

Під час відпрацювання правоохоронці виявили факт реалізації фальсифікованого спиртного жителем Кременецького району. Чоловік за місцем проживання налагодив торгівлю підакцизного товару.

У поліції нагадують, що на період дії воєнного стану на території області заборонений продаж алкогольних напоїв. Попри це, знаходяться ділки, котрі не лише нехтують введеними обмеженнями, а й торгують фальсифікатом. Оперативники управління Департаменту внутрішньої безпеки систематично проводять профілактичні заходи щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України (збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку). Санкція статті передбачає покарання від трьох до семи років позбавлення волі.

Оперативні заходи тривають, поліцейські встановлюють канали постачання фігуранту підакцизної продукції та осіб, причетних до її виготовлення.

Перейти до панелі інструментів