05.03.2024
Новини

Віталій Кім: “Любов до України у мене від мами – мама з-під Тернополя”

Улюбленець українців, особливо жінок, 41-річний голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, розповів в одному з інтерв’ю, що його мама родом з Тернопільщини. Деталей не повідомляє, але тепер зрозуміло – звідки у у політика та керівника така самовіддана любов до України.  

“Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону розповів, що є на 50% корейцем, а на 50% – українцем.

“Але гени генами, а я 1981 року народився в Миколаєві, хоча батько виховував мене у східному стилі. А любов до України у мене від мами – мама з-під Тернополя”, – сказав він.

За словами Кіма, українська та корейська кров у ньому збалансовані. Голова Миколаївської ОВА також зазначив, що властивий йому здоровий пофігізм є частиною східної культури.

“Це та частина східної культури, яка каже, що ти маєш бути збалансованим і стриманим у будь-якій ситуації. І це частина від спорту, якщо ти виходиш на емоціях на ринг, то в принципі вже у програшній ситуації. У будь-якому випадку холодний розум завжди кращий і спокійніший. Немає чого турбуватися про те, на що не можеш вплинути. Треба концентруватися на тому, на що можеш”, – зазначив Кім.

Перейти до панелі інструментів