23.09.2023
Новини

Мала бути сонячна електростанція: Шумській громаді повернули 16 га

Сонячну електростанцію планували збудувати на землях Шумської громади. Та щось пішло не так, тому ділянку, вартістю 142 млн грн площею 16 га, довелося повернути. За втручання Кременецької окружної прокуратури договір оренди з товариством з обмеженою відповідальністю «Солар Спрінгпіс-4» розірвали. Про це інформують у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури. 

Прокурори Кременецької окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду про розірвання договору оренди з товариством з обмеженою відповідальністю «Солар Спрінгпіс-4» та повернули громаді 3 земельні ділянки площею 16 га вартістю понад 142 млн грн.

Встановили, що орендар не виконував договірні зобов’язання й систематично не сплачував орендної плати за використання земельних ділянок у Шумській ОТГ для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.

Схожі пости

Жителька Бучача викрала прикраси у чоловіка, котрому на вулиці стало погано

Redaktsia

У Тернополі під час прогулянки зникла 15-річна дівчина

Йому було всього 20 років: на війні загинув військовий з Борщева

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів