04.12.2023
Новини

Романтично про космос: у Чортків приїде відомий астроном

Зустріч з відомим астрономом, астрофізиком та космологом анонсують у Чортківській міській раді. Захід відбудеться у рамках проекту «PRO професію» з нагоди відзначення 500-ліття Чортківської магдебурії.

Дебютним гостем стане зірковий уродженець с. Біла (який згодом пеїхав до Чорткова) Богдан Новосядлий – знаний український астроном, астрофізик, космолог, член-кореспондент Національної академії наук.

Відкрита зустріч для усіх охочих відбудеться у музеї-їдальні «Pan Czartkowski» у неділю, 20 лютого, о 17:00. Богдан Новосядлий розповідатиме, як влаштований Всесвіт – доступно, цікаво та місцями дуже навіть романтично.

Професор Новосядлий завжди приділяв особливу увагу популяризації науки, вихованню майбутніх поколінь учених астрономів, донесенню результатів роботи та історії Астрономічної обсерваторії Львівського державного університету ім. І.Франка до широкого загалу. Він автор численних науково-популярних статей, виступів, співкерівник міждисциплінарного семінару «Обрії науки». Богдан Степанович був серед членів оргкомітетів і членів журі численних учнівських олімпіад з астрономії як обласних, так і всеукраїнських.

Перейти до панелі інструментів